HAKKKIMIZDA TEKNOLOJİ KULLANIM ALANLARI ANALİZLER AVANTAJLAR

KATALOĞUMUZU İNDİRİN / DOWNLOAD OUR CATALOG

HAKKIMIZDA

Firmamız, 2006 yılının Ocak ayında Arıtma Sistemleri ve Çevre Teknolojileri'nin satış ve üretimini yapmak amacıyla kurulmuştur.

Üretilemeyecek tek şeyin yaşam kaynakları olduğu gerçeğinden hareketle, tüm insanlığın temel yaşam kaynaklarını tehdit eden kirletici faktörlerin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Çevre farkındalığının dünya çapında geldiği mühim noktanın yanı sıra, doğal dengenin korunması adına sürdürülen çalışmalar günümüzde ciddi bir artış göstermektedir. Çevre kirliliğinin tüm dünyada olduğu gibi bizim coğrafyamızda da kayda değer bir problem teşkil etmesi, evrensel düzeyde ekonomik, kültürel ve tıbbi sorunları da beraberinde getirmektedir.

Multiclair , doğal dengenin korunması adına sahip olduğu çevre bilinci dahilinde, temel prensip olarak “Elektroflokülasyon” yöntemini kullanan arıtma sistemlerinin üretim ve satışını yapmaktadır. Gelişen teknolojinin yakından takibini ve teorisini disiplinli bir biçimde uygulayan firmamız, arıtma sisteminin son teknoloji marifeti olan bu yöntem sayesinde, en hafif kirlilikteki atıksular ile şu ana kadar klasik arıtma yöntemleriyle çözülemeyen birçok atıksuyun da ekonomik ve kolay işletme koşullarında arıtımını ve istendiği takdirde yeniden kullanımını sağlayabilmektedir.

Arıtma sistemlerimizin kurulum alanı olarak az yer kaplaması, düşük yatırım ve işletme maliyeti, kurulum süresinin kısalığı firmamızı özel kılmakta ve diğer arıtma sistemlerini geride bırakmaktadır. Alanında uzman teknik kadro, sistem ihtiyaçlarınıza uygulanacak olan detaylı analiz ve kalıcı çözümler üreterek, her zaman kaliteli ve teknolojik desteklerle sizleri daha iyiye ulaştırma amacında olacaktır.

Multiclair Arıtma Tesisleri /2016